Recenzie Tomtom

TomTom GO Navigator 6"

Overený zákazník MALL.SK Estera

Pridané: 12. marca 2024

Zakúpený v MALL.SK

rýchlo reaguje na aktuálnu situáciu na cestách, dobre naviguje, spokojnosť... odporúčam

TomTom GO Expert 7˝

Pridané: 11. septembra 2023

Zakúpený v Motovšem

• spokojnosť max...

TomTom GO Classic 6˝

Overený zákazník rd-rightdeal EUROFORWARDING s.r.o.

Pridané: 7. septembra 2023

Zakúpený v rd-rightdeal

Navigácia po 2 dňoch sa pokazila.

TomTom GO Expert 6˝

TomTom GO Expert 6˝

Overený zákazník Alza.sk ROMAN

Pridané: 31. augusta 2023

NA LKW POSTACUJE

Overený zákazník Alza.sk Jozef

Pridané: 2. augusta 2023

• je zastaraná aktualizácia
  • aplikácia pre telefón je zastaraná nedá sa nainštalovať z androidom 13 je to len na staré tipy páni vývojári sa vykašľali na aktualizáciu pre novšie tipy mobilov
  • dajte to do popisu výrobku nik si ho už nekúpi zaspali ste dobu

bez možnosti aplikácie do mobilu je tento produkt šrot páni vývojári halooooo prebudte sa dnes sú androidy na inom leveli

TomTom Rider 500 Lifetime

TomTom Rider 500 Lifetime

Pridané: 25. júla 2023

Zakúpený v Alza.sk

• ešte ju mám krátko, ale vyzerá aj na pohľad dobre, tiež rýchla odozva, určite dobrá voľba za tie peniaze
TomTom samolepiaci disk, 2 ks 9A00.202

TomTom samolepiaci disk, 2 ks 9A00.202

Pridané: 21. júna 2023

Zakúpený v Alza.sk

spĺňa to svoj účel, ale je to riadne predražené

TomTom GO Camper Max

TomTom GO Camper Max

Overený zákazník MALL.SK Vlado

Pridané: 17. apríla 2023

• Veľký displej
  • Berie ohľad na výpočet trasy podľa hmotnosti auta
  • Pri naplánovaní trasy ktorú poznám určitý úsek nezmyselne obchádza ale pri jazde ukazuje normálne
  • Má mať funkciu RDS-TMC ( dopravné informácie ) pri ktorej nepotrebujete prepojenie s dátami v telefóne . U mňa ikonku na displeji ukazuje ale len s pripojenými dátami
  • Aj keď ikonka "dopravné aktualizácie" svieti na jednej 250 km trase boli dve vážne obmedzenia ,( na úseku asi 7 km opravovali mosty bola obmedzená rýchlosť a išlo sa striedavo v jednom smere . na druhom úseku v dedine opravovali cestu bolo tam päť semafórov ) navigácia ani necekla ani neupozornila na displeji . Na druhej 140 km trase boli tiež menšie obmedzenia a tam tiež mlčala
  • Má tam byť aj hlasové ovládanie ale nato aspoň navigácia upozorní , že v slovenčine táto služba nie je

Keď že som si navigáciu kúpil hlavne pre funkciu RDS-TSM a tá mi nefunguje ( oželel by som aj dáta ) idem navigáciu vrátiť ,našťastie som si zaplatil službu vrátenia do dvoch mesiacov. Keby RDS-TSM fungovalo ako má , bola by to pekná a kvalitná navigácia aj za dobrú cenu v MALLE.sk ( oproti konkurencii lacnejšia o 80€ )

Overený zákazník Extreme Computers Marek Š

Pridané: 23. februára 2023

Zakúpený v Extreme Computers

• Super navigácia

Overený zákazník BONMOTO.sk [email protected]

Pridané: 28. decembra 2022

Zakúpený v BONMOTO.sk

• Lifetime mapy, lifetime radary. Som s navigáciou velmi spokojný. Ci na motorku, ci auto je super. Je rychla a dobre naviguje
  • Zatiaľ som nenasiel

Overený zákazník motoquad.sk Majki

Pridané: 19. decembra 2022

(naposledy upravené 19. decembra 2022)

Zakúpený v motoquad.sk

Zatiaľ spokojnosť

Overený zákazník Alza.sk Alexander

Pridané: 23. novembra 2022

Zakúpený v Alza.sk

Navigacia je super, po nastartovani sa nevypina ako niektore modely. Pocas jazdy nesklamala, dokazala vybrat vhodnu trasu aj pri zapche. Ma vela funkcii, pravidelnu aktualizaciu. Aktualizacia funguje jednoducho prostrednictvom wifi (super, netreba pripajat k ziadnemu pc). Svojou funkcnostou predcila aj drahsiu navigaciu, ktoru som pouzival predtym. Ovladanie je jednoduche, treba si vsak pozriet aj navod, tych funkcii je dost vela :). Displej reaguje na dotyk rychlo (toto je tiez jedna z veci, ktora na predoslej navigacii nesla dobre).

Pridané: 24. septembra 2022

• Jednoduché ovládanie.

Odporúčam pre ostatných kupujúcich.

Overený zákazník Alza.sk pista baci

Pridané: 31. augusta 2022

• vyhodne

Overený zákazník Motostar.sk Rene

Pridané: 20. júla 2020

Zakúpený v Motostar.sk

Kvalitné prevedenie, jednoduchá montáž držiaka. Skvelé je pripojenie na wifi, nemusíte používať aplikáciu. Pripojenie na telefón a headset bez problémov. Menu by mohlo byť jednoduchšie ovládateľné, na niektoré akcie potrebujete príliš veľa klikov.

Overený zákazník edsi.sk Overený zákazník

Pridané: 29. augusta 2019

Zakúpený v edsi.sk

• Aktualizácie máp aj bez potreby pripojiť k PC (vyvážené vysokou cenou)

Prešiel som zo staršieho modelu TomTom Rider, ktorý už prestal fungovať. Nový model je pomerne drahý, nemá funkciu, že sa displej zapne 3km pred odbočkou (aspoň nie je deklarovaná v manuáli a ani v menu sa nedá zapnúť). Preto je potrebné ho pripojiť na napájanie aj počas jazdy (čo sa zase nedalo na starom modeli, ale s uvedenou funkciou mi starý v pohode vydržal navigovať celý deň aj bez napájania). Nový model vie spolupracovať len s platenou verziou Tyre Pro. Mám ho krátko, tak som ho ešte poriadne nepretestoval, ale zatiaľ ani neviem, ako si tam prenesiem naplánovanú trasu z PC (napr. z Tyre - neplánujem kupovať verziu Pro alebo z Google Earth), ale verím, že to nejako vymyslím. Ja potrebujem navigáciu na motorku na to, aby ma povodila po trase, ktorú si doma pripravím. A na to tá stará bola vynikajúca.

TomTom Rider 550 Premium

TomTom Rider 550 Premium